Agriker Dni pola 2016 Gospodarstwo Rolne Nowiny

Agriker Dni pola w Nowinach – aminokwasy roślinne w natarciu

Już kolejny raz spotkaliśmy się z naszymi klientami oraz innymi rolnikami zainteresowanymi nowymi technologiami rolniczymi dzięki uprzejmości organizatora – Gospodarstwo Rolne Nowiny. Sp. z o.o. PPHU Dzierzgon Nowiny.

Agriker dni pola 2016

Agriker dni pola 2016

W tym gospodarstwie już od kilku lat są stosowane nasze produkty. Właściciele potwierdzają wysoką skuteczność aminokwasów roślinnych zawartych w preparatach Agriker Top i Grow. Zainteresowanie rolników w tym sezonie wzbudził również kondycjoner wody Lignum Plus oraz preparaty z kwasami huminowymi i Penergetic.

Prezentowaliśmy już kolejny raz nawozy i biostymulatory aminokwasowe z serii Agriker. Nowością w tegorocznych testach są preparaty z serii Penergetic. W tym sezonie wszystkie preparaty, które poprawiają zasięg i wydajność systemu korzeniowego są bardzo poszukiwane. Rolnicy po zeszłorocznej suszy poszukują produktów, które w powtarzalny i efektywny sposób są w stanie poprawić jakość i zasięg systemu korzeniowego.

Agriker dni pola 2016

W naszej ofercie posiadamy sprawdzone produkty do stymulacji systemu korzeniowego oparte na kwasach huminowych i fulwowych – Agriker Terra.

Agriker dni pola 2016

Agriker dni pola 2016

Już w niskich dawkach 3-5 l/Ha znacząco poprawiają systemy korzeniowe naszych upraw. Stosujemy je jedno lub dwukrotnie w sezonie najlepiej wiosną i jesienią doglebowo. Agriker Terra może być uznawany za “zamiennik” obornika. Drugą grupą produktów są aminokwasowe stymulatory wzrostu np. Agriker Grow oparty wyłącznie o aminokwasy roślinne, które poprzez silną stymulację roślin dają zdrowsze rośliny oraz silniejszy system korzeniowy.

Trzecią naszą nową propozycją są produkty Penergetic a szczególnie Penergetic P i K. Oba produkty są zaliczane do biostymulatorów roślin.

Agriker dni pola 2016

Agriker dni pola 2016

Oparte są na innowacyjnej szwajcarskiej technologii wykorzystującej rezonas magnetyczny do produkcji tych bio-stymulatorów. Penergetic P podajemy dolistnie a Penergetic K podajemy doglebowo oba w dawkach od 200 do 400 g/Ha. Silne działanie Penergetic-ów jest widoczne już w pierwszym okresie wzrostu roślin. Oba preparaty są stosunkowo tanie i bardzo efektywne. Można je stosować w tradycyjnych programach nawożenia oraz tam gdzie zastosowano technologię ograniczonej orki i/lub ograniczonego nawożenia mineralnego. Szczególnie polecana jest technologia łącząca zalety preparatów bakteryjnych (Azoter- zastepujący dawniej w ofercie Azofix) z Penergetic oraz aminokwasami.

 

Dane kontaktowe:

AGROCONSULT
Ul. Sienkiewicza 10
05-140 Serock

Zadzwoń:

22 22 40 801

Napisz:

biuro@agroconsult.pl