INFORMACJE W OBLICZU COVID-19 - Agroconsult.pl

Szanowni Państwo, 

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie pragniemy poinformować, że firma Agrocosnult stosuje się do wszelkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego jak i innych służb i instytucji państwowych. Rozumiemy wagę sytuacji i dokładamy wszelkich starań, by w zakresie posiadanych sił i środków wspierać działania mające na celu ograniczenie choroby. 

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów oraz pracowników zawsze jest naszym priorytetem i nadrzędnym celem. Pragniemy jednocześnie poinformować, że podejmujemy wszelkie niezbędne działania edukacyjne, informacyjne, prewencyjne wśród naszych pracowników by maksymalnie ograniczyć ryzyko związane z epidemią. 

Dokładamy wszelkich starań, by mimo trudnej sytuacji nadal świadczyć usługi na najwyższym poziomie zapewniając naszym partnerom środki do produkcji. Z najwyższą starannością o bezpieczeństwo realizujemy nasze zobowiązania, realizując zamówienia i świadcząc doradztwo agronomiczne.

W ramach podjętych działań staramy się świadczyć usługi doradcze za pomocą narzędzi komunikacji elektronicznej (e-mail, telefon, komunikatory) ograniczając kontakty osobiste do niezbędnego minimum.  

Z życzeniami wytrwałości i zdrowia

Zarząd Agrocosnult