Konferencja Farmer 2016 na Narodowym – Agroconsult partnerem wydarzenia

Farmer 2016.

W tym tygodniu mieliśmy zaszczyt spotkać się z Państwem na konferencji Farmera: “Narodowe Wyzwania w Rolnictwie 2016”, która odbywała się jak zwykle na terenie Warszawskiego Stadionu Narodowego.

Konferencja Farmer 2016 na Narodowym Agroconsult

Prezentacja  Agroconsult  na Konferencji Farmera 2016 na Stadionie Narodowym,

W konferencji Farmer 2016 uczestniczyło ponad 1000 rolników, hodowców i sadowników z całej Polski. Również i tutaj temat Drosophila suzukii był poruszany przez wykładowców i producentów

Konferencja Farmer-a 2016 na Narodowym AGROCONSULT

Konferencja Farmera 2016 na Stadionie Narodowym – stoisko Agroconsult

 

Konferencja Farmer 2016 na Narodowym Agroconsult

Spotknia z Klientami na stoisku Agroconsult w czasie konferencji służyły wymianie wiedzy i doświadczeń.

Mieliśmy okazję do zaprezentowania naszej pełnej oferty nawozowej, innowacyjnych kondycjonerów wody oraz preparatów Penergetic  w tym Penergetc G do przetwarzania i utylizacji gnojowicy.

Wysokie uznanie wśród rolników zdobyły  produkty zawierąjace krzem, w tym Agriker Silicium jako produkt o najwyższej zawartości krzemu (ponad 17%),  którego skuteczne działanie zostało potwierdzone m.in. w uprawach buraków i rzepaku. Oraz Trichopria drosophilae – nowy “produkt” biologiczny do zwalczania Drosophila suzukii. Ten nowy wielce inwazyjny szkodnik będzie bardzo poważnym problemem dla sadowników w Polsce od 2017 roku. W sezonie 2016 w rejonie Lublina tragiczne porażenie jesiennych odmian malin było 100%, sadownicy nie zebrali ani kilograma owoców.

Konferencja Farmer-a 2016 na Narodowym

Tegoroczna konferencja na Stadionie Narodowym, której byliśmy partnerem, orgaizacyjnym, cieszyła się dużym zainteresowaniem

Dane kontaktowe:

AGROCONSULT
Ul. Sienkiewicza 10
05-140 Serock

Zadzwoń:

22 22 40 801

Napisz:

biuro@agroconsult.pl