Innowacje w rolnictwie

Innowacje w rolnictwie czyli zmiana myślenia w rolnictwie – MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ! Oparta na szwajcarskim patencie, unikatowa TECHNOLOGIA MAX PROFIT® umożliwia pogodzenie coraz większych wymagań ilościowych i jakościowych rynku ze spadającą opłacalnością produkcji.

Innowacje w rolnictwie czyli MAX PROFIT® zmniejsza koszty produkcji przy zwiększeniu wydajności i poprawie jakości upraw i hodowli.

MAX PROFIT® to technologia przyszłości, która chroni środowisko zapewniając efektywną produkcję w oparciu o rewitalizację gleby i przywrócenie równowagi biologicznej w naturze.

Wysoka opłacalność TECHNOLOGII MAX PROFIT® i innych innowacji osiągana jest przez indywidualne podejście do każdego Klienta.

Niższe zyski w rolnictwie, susza, i inne czynniki decydują o konieczności sięgania po inne nie spotykane dotychczas rozwiązania czyli właśnie po innowacje. Dlaczego nie spróbować i zyskiwać na większej opłacalności. Innowacje są drogą dla wszystkich rolników i ogrodników. Już dziś znane są na świecie rozwiązania,  które w znaczący sposób poprawiają opłacalność nie podnosząc jednak kosztów. Technologia Max Profit oznacza, że chcemy skupić się na poprawie jakości gleby i poprawie wykorzystania składników pokarmowych. Technologia ma służyć nie tylko poprawieniu wykorzystania tych podawanych z nawozami mineralnymi ale również tych, które są w każdej glebie ale są niedostępne lub trudno dostępne dla naszych upraw (a tych jest bardzo dużo). Wykorzystanie synergiczne: naturalnego potencjału gleby oraz naturalnego potencjału roślin to klucz nie tylko do oszczędnego, precyzyjnego nawożenia ale również do wzrostu wydajności upraw. Niejako przy okazji zupełnie bez dodatkowych nakładów będziemy mieli zdrowsze i jakościowo lepsze plony. Wykorzystamy potencjał tkwiący w roślinach i glebie jednocześnie ograniczymy do niezbędnego minimum negatywny wpływ nowoczesnego rolnictwa na środowisko naturalne. Ogólne zalecenia dla nowoczesnego rolnictwa to właśnie oszczędne i bardzo precyzyjne nawożenie. To nawożenie efektywne. Takie, żeby dostarczyć roślinom wszystkie składniki pokarmowe w ilościach luksusowego poziomu zaopatrzenia a przy tym najoszczędniej i najwydajniej jak tylko się da. Nawożenie mineralne oczywiście tak! ale prowadzone z wykorzystaniem zdobyczy nowoczesnej agrotechniki. Nie zwlekaj! ZADZWOŃ! Umów się na bezpłatne konsultacje, pozwól pomóc sobie w skutecznym realizowaniu celów. Farmer in sugar beet field

Dane kontaktowe:

AGROCONSULT
Ul. Sienkiewicza 10
05-140 Serock

Zadzwoń:

22 22 40 801

Napisz:

biuro@agroconsult.pl